Please Wait, Loading Content...
FRANCHISE

SuperSlow Zone

Ataşehir Bahçeşehir Bodrum Çankaya Denizli Erenköy Etiler Göktürk Koşuyolu Nişantaşı Selamiçeşme Zekeriyaköy

Değerli Fizyoterapist Meslektaşlarım ,
Sevgili SuperSlow Zone® Franchise sahipleri ve adayları,

Bir SuperSlow Zone® franchise sahibi olarak iş dünyasına girmiş olmaktan duyduğum mutluluğu ve gururu sizinle paylaşmak istiyorum.

SuperSlow Zone® yöntemi sağlık , tıp ve fitness alanında egzersizde bir devrim niteliğinde olup, orijinal,özgün , saygın  ve uluslaraarası en prestijli kurum olan IACET tarafından akredite edilmiş bir yöntemdir.

SuperSlow Zone® yöntemi sertifikasyonun mesleki kariyerime olan katkılarının yanı sıra , kişilerin sağlıklı ve zinde olmalarını sağlamak, onların yaşam kalitelerini arttırmek ve bu artışın yüzlerine yansıttığı mutluluğu görmek, bana en büyük  kişisel tatmini ve mutluluğu sağlarken, bir yandan da çok karlı ve başarılı bir işletmenin parçası haline gelmek benim için  büyük bir ayrıcalık.

Ayrıca SuperSlow Zone® yöntemini  fizik tedavi tamamlayıcısı olarak rehabilitasyona yönelik geliştirmek  ve  bir çok  tıbbı teşhise göre uygulayarak yönteme katkıda bulunmak büyük bir onur.

Binlerce SuperSlow Zone® başarı hikayesinin arkasında kesinlikle  en büyük desteği iş  hayatındaki tecrübelerini franchise veren olarak büyük bir profesyonellikle sunan  Türkiye Franchise Master sahibi Sayın Dilek Emir’ e ve SuperSlow Zone® CEO’su Madeline Ross’a  ve  Türkiye’de bizimle birlikte olan tüm SuperSlow Zone® eğitmenlerine  sonsuz teşekkürler…

Eğer siz de çevreye katkı, kişisel tatmin  ve karlı bir iş istiyorsanız, SuperSlow Zone® Franchise sahibi olmanızı tavsiye ederim.

Hülya Yazan
1., 2. ve 3. Kademe  SuperSlow Zone® Uzmanı ve SuperSlow Zone® Danışman Fizyoterapisti
SuperSlow Zone®  Etiler, Nişantaşı, Bodrum, Çankaya  Şubeleri Sahibi ve Ortağı
Franchise başvurularınızı  info@superslowzoneturkey.com adresine mail yolu ile yapabilirsiniz.
Yatırım Maliyet: 90000-100000 USD+KDV arasındadır.

Fizyoterapist Hülya Yazan

SuperSlow Zone Denizli