SuperSlow Zone Üyeleri Anlatıyor

Hemen herkes haftada 20 dakikada sağlıklı, zinde ve fit bir vücuda sahip olabilir, Super Slow Zone Kullanıcılarından Lütfiye Palabıyık bu programın en iyi tarafının sadece 20 dakika alması olduğunu söylüyor, 20 dakikada tüm kas gruplarını çalıştırıyor olmak işin en can alıcı noktası diyor. Bir diğer neden olarak da, egzersizi sırasında bir eğitmenin yanında olmasının çok faydalı ve güven verici olduğunu söylüyor ve çektiği diz ağrılarından Super Slow Zone egzersizleri sayesinde kurtulduğunu söylüyor.
Müzisyen olan 34 yaşındaki Uğur Yalçın, başladığından beri geçen 2 ayda vücudunda daha önce yakalayamadığı değişikliklerin olduğunu, daha önce yaptığı uzakdoğu sporlarında bile kas yoğunluğunun bu kadar artmadığını söyleyen Uğur Yalçın, Super Slow Zone’dan aldığı hizmetin sağlığı için çok önemli olduğunu ve ileri yaşlar için bir yatırım olduğunu söylüyor.
41 yaşındaki Meltem Açlan, omurga eğrilmesinden dolayı duruş bozukluğu ve kilo problemleri çekiyormuş ve fayda alacağına inanarak SuperSlow Zone’a gelmiş. Günümüz koşturmasında 20 dakikalık bir sürede tüm kas gruplarını çalıştırıyor olmasının hayatına inanılmaz bir kolaylık getirdiğini söylüyor. Bir eğitmenle, tamamen kişiye özel çalışmayı çok değerli bulan Meltem Hanım, Super Slow Zone ve diğer spor salonlarını karşılaştırırken, diğerlerinin hazır konfeksiyon gibi değerlendirilmesi gerektiğini, SuperSlow Zone ‘un ise kişiye özel adeta özel dikim sayılacağını söylüyor.
Orhun Orhun, uzun zamandır bel fıtığı çekiyormuş ve 43 yaşında Super Slow Zone egzersiz programına katılmış. şu anda 16. ayında ve bel fıtığı artık onun için önemsiz bir sorun! yoğun iş temposunun içinde 20 dakikalık programın çok rahatlatıcı olduğunu söyleyen Orhun Orhun, işe giderken giydiği kıyafetlerle spor yapabiliyor olmasının, kendisine kolaylık sağladığını, hem sürenin 20 dakika olması hem de o gün üstünde hangi kıyafet varsa onunla yapabiliyor olmasının büyük bir esneklik getirdiğini söylüyor.
Bir başka müzisyen de Burçin Özvermez. 1,5 yıldır devam ettiği Super Slow Zone ile tanışmadan önce kemanının etkisiyle boyun ağrılarından muzdarip olduğunu söylüyor. Super Slow Zone ile beraber güçlendiğini hisseden Burçin Hanım, artan kas yoğunluğuyla sıkı bir vücudu olduğunu ve güçlendiğini söylüyor.
Henüz 20 yaşında keşfetmiş Super Slow Zone’u Bahadır Akgün. Artan kas yoğunluğu nedeniyle omurgadaki baskının azaldığını ve duruşunun değiştiğini Söyleyen Bahadır Akgün, ileri yaşlarını düşünen herkese öneriyor.
Ekonomist olarak çalışan Zeynep Aslı Orhun, Super Slow Zone egzersizlerine başladığı ilk ayda faydaları almaya başladığını, 1 yıl geçtiğinde ise dizlerindeki ağrıların, sırt ve bel ağrılarının yok olduğunu söylüyor. Boyun ve bel fıtığı şikayetleri sona eren Zeynep Hanım, ofis çalışmasının getirdiği dezavantajlarından tamamen kurtulmuş.
70 yaşında başlamış Nevzat Çetin Super Slow Zone egzersizlerine. ilk ayında göğüs ağrıları azalmış, diz ağrıları sona ermiş. Nevzat Bey, yaşlılığında da dinç olmak ve kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan hayatını devam ettirmek için Super Slow Zone ‘un çok önemli olduğunu düşünüyor.
IACET SuperSlow Zone aşağıda belirtilen yayınlarda yer almıştır.
logos
-