Kendinizde Suç Aramayı Bırakın

Home » Blog » Kendinizde Suç Aramayı Bırakın
egzersiz

Bunu yapan sadece siz değilsiniz, kendinizde suç aramayı bırakın.

Aynaya bakıyorsunuz, bundan on yıl önceki haliniz gözünüzün önünde; çok daha inceydiniz, her yıl yavaş yavaş kilo aldınız anlaşılan. Zaten bu kilolar da o kadar da sinsi bi şekilde gelip yapışıyor ki üstünüze, daha fark edemeden bir bakmışınız beğendiğiniz eteğin, reyondaki en büyük bedenini arıyorsunuz.
Neyse bunları düşünmenin zamanı değil şimdi, işten yeni gelmişsiniz ve çocukları kıramayıp gene söylediğiniz hamburgerler geldi, bu şartlar altında insan zaten nasıl zayıf kalabilir ki, diye hayıflanıp içeriye doğru yürüdünüz. Hamburgeri ısırırken bir suçluluk duygusu kapladı içinizi; o spor salonunu hiç bırakmasaydım keşke dediniz, belki o zaman herşey daha kolay olurdu, bu kadar da kilo almazdım kesin diye düşünürken neden bıraktığınızı hatırlamaya çalıştınız.

Biz size hatırlatalım; spor salonuna devam edemediniz çünkü şehirde yaşıyorsunuz ve haftada 3-4 gününüzde zaman bulmak çok zor! İster çalışın ya da değil, hepimizin kendine göre yerine getirmesi gereken birçok sorumluluğu var. Hadi bunların hepsini sıraya koydunuz ve kendinize zaman buldunuz ve spor salonunun kapısından içeri kendinizi attınız diyelim; spor çantanız da omzunuzda. İçinde spor yaparken giyeceğiniz kıyafetler, su şişesi, duş gereksinimleri, kuru çamaşırlar vesaire vesaire, bunları evdeyken, önceden hazırlamıştınız tabii ki…

Üstünüzü değiştirdiniz ve şimdi de bir bandın üstüne çıkıp hiç bir yere varmayan bir tempolu yürüyüşe çıkmanız gerekiyor. Sonraki hareketler neydi, bir sürü büyük alet, ilk geldiğinizde size birkaç hareket göstermişlerdi ve onları yapmaya devam ediyorsunuz, ama doğru yapıp yapmadığınız da kimseyi ilgilendirmiyor gibi.. Telefonunuz da yanında ve çalıyor tabii, ya da arkadaşınız whatsapp’tan acil birşey soruyor, birisi çok güzel bir fotoğraf çekmiş ona gözünüz takılıyor, derken bir video var, ama neyse artık egzersize geri dönmelisiniz. Kaçıncı sette olduğunuzu hatırlamak biraz zaman alıyor, zaten çok sıkılmıştınız, hareketleri bitirip oradan çıkmak istiyorsunuz, ne de olsa önünüzde hazırlandığınız bir maraton da yok, olduğu kadar deyip kendinizi duşa atıyorsunuz, giyinip çıkıyorsunuz, bunu haftada en az 3 kere tekrar etmeniz öneriliyor ve yarından sonra gene aynı şeyleri tekrar etmelisiniz. Ama tesadüf bu ya o sonraki gün bir aksilik oluyor gidemiyorsunuz, öbür gün hiç haliniz yok ve böyle böyle bi bakmışsınız ayda on kereyi bulmamış, e hal böyle olunca bırakıveriyorsunuz siz de.

Sizin suçunuz değil ve bunu yapan bir tek siz değilsiniz gördüğünüz gibi. Bunun çok daha etkili ve kolay bir yöntemi var, bir de ona bakın..
Super Slow Zone ofisine gidip esnek bir program yaptınız. Deneme randevusunun ardından ilk randevunuza gittiniz; yanınızda spor çantanız yok! Üstünüzü değiştirmeyeceğiniz için yanınıza almadınız, üstelik spordan sonra bir toplantınız var ve giyiminiz de ona göre, gene de sorun yok.
Sizi karşılayan antrenörünüzle salona geçiyorsunuz,beraberce! Sizinle ilgilenen özel biri var, hareketleri size gösteriyor ve doğru yapmanızı sağlıyor, gelişiminizi takip ediyor. Egzersizleri yaparken hiç terlemiyorsunuz, çünkü salon yeterince soğutulmuş. Telefonunuzu köşeye bırakmışsınız çünkü zaten sadece 20 dakika spor yapacaksınız. Uygulanan tekniğin etkilerini çabucak gördünüz, başlayalı çok olmadı ama şimdiden kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz, ağrılarınız hafifliyor, sırt ve bel ağrısı çekmiyorsunuz. İçeri girip çıkmanız sadece 25 dakikanızı aldı, o hafta bir gün daha gelip tekrar edeceksiniz sadece. Bir 20 dakika daha bir uzman çalıştırıcı ile spor yapacaksınız.
Ara sıra yenilen fazladan hamburgeri dert etmenize gerek yok artık. Haftada 20 dakika ile çok sağlıklısınız, bedeniniz tekrar küçüldü ve sıkı ve genç bir vücudunuz var. Sadece haftada 20 dakika egzersiz yaparak bunlara sahip olabilirsiniz.

egzersiz teknikleri

Tüm bunları okurken eğer kendinizden bir parça bulduysanız, hemen şimdi rahatlayabilir ve umudunuzu geri çağırabilirsiniz! Bugün birçok insan sizinle benzer hayatları, benzer sorunları yaşıyor ve benzer hataları yapıyor. Yalnız olmadığınızı bilmek yüreğinize su serpmiş olsa da, gelişen teknolojinin sağladığı faydalardan yararlanmalı ve yenilikleri hayatınıza geçirmelisiniz. Günümüzde birçok insanın ortak problemi olan zaman ve sağlık ikilisine ortak bir çözüm sunan, aynı zamanda her bireyin kaliteli yaşama adım atmasında öncü olan SuperSlow yöntemine başvurabilirsiniz.

Egzersiz yapmak için zamana, spor kıyafetlerine ve spor ekipmanlarına ihtiyacınız olduğu klişesini bir rafa kaldırarak, günün koşullarına ayak uyduran insanlara inovatif çözümler sunan SuperSlow’da, uzman eğitmenler eşliğinde terlemeden ve yorulmadan spor yapabilir, aynı zamanda kısa vadede hissedilebilir etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bireysel olarak destek alabileceğiniz SuperSlow ekibi tarafından, sizin için belirlenen egzersiz tekniklerini sadece 20 dakikada yaparak, özlediğiniz yaşama, bedene ve sağlığa ulaşabilirsiniz! Size en yakın SuperSlow Zone adresine gelerek, egzersiz programları ve teknikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve özgür olmanın keyfine varabilirsiniz!

Comments are closed.

YER ALMIŞTIR
As Seen in
IACET SuperSlow Zone aşağıda belirtilen yayınlarda yer almıştır.
logos
-