Franchise

HYweb2

Değerli Fizyoterapist Meslektaşlarım ,
Sevgili SuperSlow Zone Franchise sahipleri ve adayları,

Bir SuperSlow Zone franchise sahibi olarak iş dünyasına girmiş olmaktan duyduğum mutluluğu ve gururu sizinle paylaşmak istiyorum.

SuperSlow yöntemi sağlık , tıp ve fitness alanında egzersizde bir devrim niteliğinde olup, orijinal,özgün , saygın  ve uluslaraarası en prestijli kurum olan IACET tarafından akredite edilmiş bir yöntemdir.

SuperSlow yöntemi sertifikasyonun mesleki kariyerime olan katkılarının yanı sıra , kişilerin sağlıklı ve zinde olmalarını sağlamak, onların yaşam kalitelerini arttırmek ve bu artışın yüzlerine yansıttığı mutluluğu görmek, bana en büyük  kişisel tatmini ve mutluluğu sağlarken, bir yandan da çok karlı ve başarılı bir işletmenin parçası haline gelmek benim için  büyük bir ayrıcalık.

Ayrıca SuperSlow yöntemini  fizik tedavi tamamlayıcısı olarak rehabilitasyona yönelik geliştirmek  ve  bir çok  tıbbı teşhise göre uygulayarak yönteme katkıda bulunmak büyük bir onur.

SORULARINIZ İÇİN

Adınız Soyadınız:*

Doğum Tarihi:

Mesleği:

Cep Telefonunuz:*

E-mail Adresiniz:*

Franchise almak istenilen şehir:*

Franchise açılması düşünülen tarih:

Franchise almak istenmesinin nedeni:*

Binlerce SuperSlow   başarı hikayesinin arkasında kesinlikle  en büyük desteği iş  hayatındaki tecrübelerini franchise veren olarak büyük bir profesyonellikle sunan  Türkiye Franchise Master sahibi Sayın Dilek Emir’ e ve SuperSlow Zone CEO’su Madeline Ross’a  ve  Türkiye’de bizimle birlikte olan tüm SuperSlow eğitmenlerine  sonsuz teşekkürler…

Eğer siz de çevreye katkı, kişisel tatmin  ve karlı bir iş istiyorsanız, SuperSlow Zone Franchise sahibi olmanızı tavsiye ederim.

Hülya Yazan
1. ve 2. Kademe 
SuperSlow Zone  Uzmanı ve SSZ Danışman Fizyoterapisti
SuperSlow Zone – Etiler Sahibi
Franchise başvurularınızı  info@superslowzoneturkey.com adresine mail yolu ile yapabilirsiniz.
Yatırım Maliyet: 90000-100000 USD+KDV arasındadır.


 

stats
YER ALMIŞTIR
As Seen in
IACET SuperSlow Zone aşağıda belirtilen yayınlarda yer almıştır.
logos
-