Bel Ağrısı İçin Çözüm mü Arıyorsunuz?

Home » Blog » Bel Ağrısı İçin Çözüm mü Arıyorsunuz?
bel ağrısı çözümü

Bel ağrısı çekiyorsunuz ve dayanılmaz mı geliyor? Aklımıza gelen ilk çözüm yatağımızı değiştirmek oluyor galiba. Bir yandan da bel fıtığı olmuş olma kaygısı içimizi kemiriyor. Ağrı kesici ilaçlar alıyoruz, ilaçlı bantlar yapıştırıp sıcak tutmaya çalışıyoruz. Zamanla çektiğimiz acı hafifler gibi oluyor, bir süre sonra tekrar!

Bel ağrısı bir çok insana sıkıntı veriyor, günlük hayatını etkiliyor, sadece bel ağrısı da değil boyun ağrısı, sırt ağrısı da gene çok rastlanan ağrılardan. Peki ya yatağınızı değiştirmek fayda etmezse ne olacak? Harcadığınız yüzlerce liranın fayda etmeme olasılığı da çok yüksek, ayrıca daha ne kadar ağrı kesici içebilirsiniz ki; ağrı kesiciler maalesef masum değil, ağrınızı hafifletirken sağlığınıza da dokunuyorlar.

Bel Ağrısı İçin Kalıcı Çözüm!

Evet kesinlikle doğru bir çözüme ihtiyacınız var, okaliptüs kokulu bantlarla işe gitmeye alıştınız mı bilmiyoruz ama inanın çalışma arkadaşlarınız alışamadı! Yatağınızda rahat ediyorsanız paranız cebinizde kalsın.

Vücudunuza Kulak Verin

Giderek zayıflayan kaslarınız olduğunu biliyor muydunuz ? Aslında tabii ki biliyorsunuz; kendinizi 10 yıl önceki halinizle karşılaştırıyorsunuz ya bazı anlar, hani merdivenleri çok daha hızlı çıkardınız, alışveriş torbalarını daha kolay taşıyordunuz, yorulmadan hızlı hızlı yürüyebiliyordunuz daha uzun süre. Ya kilonuz! Kilonuz da bugüne göre çok daha azdı ve en önemlisi, ağrılarınız da yoktu.

Aslında tüm bunlar hem sorunu hem çözümü fısıldıyor size, tekrar gençleşip eski yıllara dönerseniz hem zayıflayacaksınız, hem de ağrılarınız vücudunuzu terk edecek. Yapmanız gereken şey çok basit; kaybettiğiniz kaslarınızı yerine koyacaksınız ve gençleşeceksiniz. Kaybettiğiniz kasları ağırlık çalışarak yerine koyacaksınız, böylece aldığınız kilolar gidecek, vücudunuz sıkılaşıp güçlenecek ve güzel haber, eskiden çektiğiniz ağrıları çekmeyeceksiniz, yani daha ince, daha sıkı, daha güçlü olacaksınız, tam da 10 yıl önce olduğu gibi.

Kaybettiğiniz kasları yerine koymak için ağırlık çalışmanız gerekiyor. Belli bir programa ve düzene ihtiyacınız var. Bu programı sizin için SuperSlow Zone çalıştırıcıları yapacak. 20 dakikalık egzersiz programınızı uygularken yanınızda olacaklar ve gelişiminizi takip edecekler. Kas miktarınız kısa zamanda artmaya başlayacak ve sonuçları hemen almaya başlayacaksınız. Belki yatağınıza ayıracağınız parayla hafta sonu bir Avrupa şehrine gidip gönlünüzce gezip eğleneceksiniz ve döndüğünüzde de yorgunluk hissetmeyeceksiniz.

Comments are closed.

IACET SuperSlow Zone aşağıda belirtilen yayınlarda yer almıştır.
logos
-