SuperSlow Zone® Üye Yorumları ve Başarı Hikayeleri

stats

Üyelerimiz hakkımızda neler söylüyorlar


 

Dr. Neslihan Güçgörmez SuperSlow Zone ile güçlenen kaslarını ve yaşamındaki inanılmaz etkileri anlatıyor.
Sayın Nevin Öncel SuperSlow Zone ile sırt, bel ve boyun ağrılarının geçtiğini, kas güçsüzlüğünün yok olduğunu anlatıyor.
Ecz.Işılay Özalp SuperSlow’un kendisine sağladığı mucizeleri anlatıyor.
Değerli Sanatçı Gül Onat SuperSlow Zone ile güçlenen kaslarının oyunculuk yaşamın kattığı yararlarını anlatıyor.
Sayın Günfer Aykan , ikinci kez bel fıtığı ameliyatı olmaktan SuperSlow Zone ile kurtulduğunu anlatıyor.

Zerrin SuperSlowZone’a bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladım, buraya gelmeden önce dizlerimde ağrılarım vardı eğilip de dolap altlarından tencere, tava çıkartamıyordum, namazımı kılamıyordum. Acaba mı diyerek önce 20 seans aldım çok faydasını gördüm artık her hareketi yapıyorum, eğilmek sorun olmaktan çıktı. Şu an ikinci paketimi (60 seans) aldım, vücudum sıkılaştı giyemediğim kıyafetlerim ( kilom aynı ama ) oluyorlar artık. Sonra en önemlisi de çalışan çocuklar… Çok sabırlı, nazik ve güler yüzlüler; çocuk diyorum alışkanlık ben emekli öğretmenim . SuperSlow Zone artık benim yaşam tarzım. Kısmetse düzenli geleceğim hiç aksatmak istemiyorum herkese de anlatıyor tavsiye ediyorum.

Zerrin Bulut – Mayıs 2013

Şubat 2013’de SuperSlowZone ekibiyle birlikte çalışmaya başladım. 4 aydır haftada 2 kez çalışıyoruz. Bu süreçte ekiple tam bir uyum sağladık, çocukların tümünün performansı çok iyi, hepsiyle çalışmaktan memnunum. Bu süreçte diyet yapmamama rağmen bedenim sıkılaştı , cm’lerim azaldı. Kendimi daha hareketli ve dinç hissediyorum, kas gücüm arttı, özetle çok memnunum. SuperSlowZone ve ekibine teşekkür ediyorum.

Hülya Şamlı – Haziran 2013

Aynur SuperSlow Zone’a gelmeden önce yorgun, mutsuz, sağlıksız ve de kiloluydum:) bütün olumsuzluklar ne varsa kendimde barındırıyordum. Şimdi ise öncelikle inceldim ( bu en mutlu eden şey tabi) yorgunluktan eser yok J mutsuzluk mu tabi ki de hayır. Bana sorarsanız herkes tanışmalı SuperSlow Zone ailesi ile. Ben şahsım adına başta Dilek Hanım’a ve tabi ki de çok sevdiğim ekibine teşekkür ediyorum. Başlarda ne kadar mızmız olsam da hatta ağlasam da gelmem yapmam yapamam desem de yalan J koca bir yalan çünkü şu anda 2. büyük paketimi aldım ve almaya da devam edeceğim. Darısı SuperSlow Zone ile tanışmayanların başına…

Aynur Can Nisan 2013

Muge SuperSlow Zone’a başlamadan önce mesleğim gereği inanılmaz sırt ve boyunlarım vardı. Ağrılarım dik durmama izin vermiyordu. Başladıktan sonra daha 3. seanstan itibaren kaslarımın güçlendiğini, ağrılarımın geçtiğini fark etmeye başladım. Üstelik aynı zamanda inceldim, sıkılaştım. Güçlü kaslarımla artık dimdik duruyorum. 2 yılı aşkın süredir devam ediyorum. SuperSlow Zone’a gelmeyi hiç bırakmayacağım.

Müge Görgün – Haziran 2013

Bahat SuperSlow Zone’a başladığımda kemik erimem ve duruş bozukluğum. Devam ettiğim süre içinde kemik erimesi durmakla da kalmayıp üstelik düzelmiş. Doktorum sonuçlara inanamadı ve hiç bırakmadan devam etmemi önerdi. Bununla birlikte hem inceldim , kendimi inanılmaz güçlü ve enerjik hissediyorum. Sık sık yaptığım gezilerde saatlerce yürüdüğüm halde hiç yorulmuyorum. Kendimi en az 20 yaş gençleşmiş hissediyorum.

Bahat Deniztekin Mayıs 2013 – Super Gunler

ersev Özellikle spor sakatlıkları ile ilgilenen bir ortopedist arkadaşım der ki; Spor yapma, sağlıklı kal. Evet, sporda sakatlık ve yaralanma riski az değil. Ama SuperSlow ZONE’da bu yok ! En önemli avantaj bence başınıza iş açmaması. Dahası yararlı…. Şöyle ki, mesleğimden dolayı özellikle ameliyat yaparken vücut şeklimin ne hale geldiğini ve başta sırt kaslarım olmak üzere beni epey zorladığını biliyorum. İşte sırt ağrılarımı ve adele direncimi SuperSlow ZONE 7-8 seansta oldukça iyileştirdi. Ayrıca kayak sporu için bacak kaslarımı ve genel vücut durumu için de göğüs ve karın kaslarımı epey toparladı. Eğitmen arkadaşlarım özenli yaklaşımı da bunlara eklenince, ikinci seferde en büyük SuperSlow ZONE paketine üye oldum.

Doç. Dr. Deniz Ersev

SuperSlowZone ile Şubat 2011 tarihinde tanıştım. Mesleğim hemşirelik. Sağlıkçı olmama rağmen kendimi ihmal ettim. 2010 Ağustos ayında mastektomi ameliyatı ( memelerin cerrahi yolla çıkarılması ) olmak zorunda kaldım. Yaşımın genç olması üzerine doktorum bana 175 cc büyüklüğünde protez taktı. Fakat ben bu protezleri kas güçsüzlüğüm nedeniyle taşıyamadım. Ocak 2011‘de çıkarılmak zorunda kaldı. Bu arada hem yoğun olarak çalışıyordum ve evlilik hazırlıkları yapıyordum. Psikolojim bozulmuştu. Mutsuzdum. 28 yaşımda memesiz kalmıştım. Bu yüzden evlilik tarihimi ertelemek zorunda kaldım. Doktorum kaslarımı güçlendirmem gerektiğini söylüyordu. Ben ise normal bir spor merkezine gidip bilinçsiz insanlarla çalışmak istemiyordum. Derken Fzt. Arkadaşım Hülya Yazan tarafından SuperSlow Zone ile tanıştım. 6 aylık bir programla düzenli beslenerek ve haftada 2 kez SuperSlowZone gelerek mevcut kas gücümün 2 katının da üstüne çıktım. Doktorum tekrar ameliyat olabileceğimi söyleyince havalara uçtum. 175 cc protezi taşıyamazken şu an 225 cc protezi taşıyorum. Kendime olan güvenim arttı ve 2 hafta sonra evleniyorum. SuperSlow Zone ekibine ve Dilek Hanım’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizleri çok seviyorum. Hakkınızı ödeyemem. 05.09.2011

GÖKŞEN KORKUT

Ben SuperSlow ile tanıştığımdan beri çok mutluyum. Yaşam kalitemi yeniden kazanmaya başladım. İki kez bel fıtığı ameliyatı geçirmiş bir kişi olarak çok mutsuzdum. Bu mutsuzluk yaşantımın her anına yansıyordu. Sizlerle tanıştım çok mutluyum. Benim kaslarımı hiçbir şeyin güçlendirebileceğine inanamazken sizlerin mucizesiyle tanıştım. Artık mutlu birey olarak yaşamıma devam ediyorum. Sizleri hayatımın ilk sıralarına yerleştirdim. Bırakmayı düşünmüyorum. Hepinize sonsuz teşekkürler. Dilek Hanım’a ve tüm çalışan arkadaşlarıma çok sevgiler. 15.11.2010

GÜLSELİN GÜRSOY

16.12.2010 Yılında SuperSlow ‘la tanıştım, var olan sağlık şikayetlerim azaldı. Kendimi daha zinde ve daha mutlu hissediyorum. Benimle ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

HANİFE KÖYMEN

SuperSlow Zone’a gelen değerli insanlar ve çok sevdiğim emek verenleri, buraya gelmek bana Allah’tan büyük bir lütuf. Boyun ve bel fıtığı, dizdeki kıkırdakların erimesi gibi önemli sorunlarım var. Bu sorunların getirdiği çeşitli ağrılarla yaşam kalitem oldukça düşmüştü. Bir yıldan fazla süredir SuperSlow Zone ile birlikteyim. Kendimi daha iyi hissediyorum. 53 yaşımda olmama rağmen enerjime ben de şaşıyorum. Bu halimi SuperSlow ‘a borçlu olduğumu düşünüyorum.

HATİCE B.

SuperSlow‘a Öncelikle SuperSlow‘u Türkiye‘ye getiren Dilek Hanım‘a çok teşekkür etmek isterim, inanın yaşadığım sıkıntıları gidermek için verdiğim emek ve zaman bugüne kadar hep boşa çıkmıştı. Ta ki SuperSlow‘la tanışana kadar. Amaca bu kadar yönelik, bu kadar etkin hiçbir tedavi görmedim. Kısa sürede çok ilerledim ve buraya gelmek için gün sayıyor oldum. Her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum. Dilek Hanım’a ve ekibine çok teşekkürler. 10.05.2011

NİLAY YENİŞEN

Ben Nurhan 35 yaşında 4 çocuklu bir bayanım. Bilinçsiz bir şekilde kilo verdiğimden dolayı kaslarım eridi. Diz ağrısı ile doktora baş vurduğumda dizlerimin kaydığını ve bunun sebebinin de kas güçsüzlüğü olduğunu söyledi. Acilen kaslarımı güçlendirmem gerekiyordu düşünürken bir sabah tesadüfen TV programında sevgili Dilek Hanımı SuperSlow anlatırken izledim. Tam aradığım yer diyerek randevu aldım. İlk seanstan sonra diz ağrılarımın hafiflediğini hissettim. 2 merdiven çıkmakta zorlanırken şimdi beşinci kata çok rahat çıkıyorum. Bir de kilolu olmamama rağmen yokuş çıkarken sanki kalp hastasıymışım gibi kalp çarpıntım oluyordu, artık oda yok SuperSlow‘a başladığımdan beri daha sağlıklıyım ve daha zindeyim. Teşekkürler Dilek Hanım ve ekibi.

NURHAN BAL

Özellikle spor sakatlıkları ile ilgilenen bir ortopedist arkadaşım der ki; Spor yapma, sağlıklı kal. Evet, sporda sakatlık ve yaralanma riski az değil. Ama SuperSlow’da bu yok! En önemli avantaj bence başınıza iş açmaması. Dahası yararlı…. Şöyle ki, mesleğimden dolayı özellikle ameliyat yaparken vücut şeklimin ne hale geldiğini ve başta sırt kaslarım olmak üzere beni epey zorladığını biliyorum. İşte sırt ağrılarımı ve adele direncimi SuperSlow 7-8 seansta oldukça iyileştirdi. Ayrıca kayak sporu için bacak kaslarımı ve genel vücut durumu için de göğüs ve karın kaslarımı epey toparladı. Eğitmen arkadaşlarım özenli yaklaşımı da bunlara eklenince, ikinci seferde en büyük SuperSlow paketine üye oldum.

DOÇ. DR. DENİZ ERSEV

Merhaba; Ben Seher Serpil YILDIRIM. 40 yaşındayım. SupeSlow ile tanışmam medya aracılığı ile oldu. BirTV programında anlatılıyor, tanımlanıyordu. İlgimi çekti ve notumu aldım, bir sonraki günde randevu almıştım bile. Randevuya geldiğim gün tüm aletler ilgimi çekti bunlar ne ki kolay bir şekilde yapar geçerim dedim. Ancak işin aslı öyle olmadı biraz zorlandım, halen de zorlanıyorum. Ama bu iş zorlanmadan olmuyor inanın. O güzel eğitmenlerimle oldukça yol aldım ve vücudumun kuvvetlenmesini, rahatlamasını, huzura kavuşmasını, daralmasını, zinde olmasını, çok çok rahat yürümeyi, hafiflemeyi (aynen çocukken olduğu gibi) gördükçe ZORLANMAYA VARIM ve HERZAMAN HAZIRIM. Ben 40 yaşında 20 sene bankacılık yapmış, 18 yaşında bir çocuk annesi ve menapoz dönemine giren biri olarak SuperSlow sayesinde kendimi SÜPER hissediyorum ve çevreme şiddetle tavsiye ediyorum. İnşallah onlarda doğru yolu bulur ve buraya gelip bu güzel insanlar ve makinalarla tanışırlar. Eğitmenlerime ve bu güzel zinde vücuduma teşekkür ederim.

SERPİL YILDIRIM

Merhaba ; Ben Soner YILDIRIM. 43 yaşındayım ve Bankacıyım. Bankacıyım dedim çünkü mesleğim bedenen ve zihnen oldukça yorucu. Superslow’la tanışmam eşimin iştirakiyle oldu. İlk geldiğimde oldukça kolaylıkla tüm aletlerden geçtim. Haftada iki gün geldiğimiz çalışmalarda günden güne ağırlıklarım ve sürelerim arttı. Bu da vücudumun günden güne bana döndüğünün kanıtıydı. Yıllar önce dizimden geçirdiğim bir ameliyat dolayısıyla dizim çok güçsüzleşmiş, doktorumun güçlendirme çalışmaları yap demesine rağmen bir türlü fırsat bulamamıştım.Bu nedenle dizimin yeniden güçlenmesi gecikti. Ancak SuperSlow onun da güçsüz kalmasına izin vermedi. Buradaki eğitmenlerimizin desteği ile aletlerin yardımı ile günden güne vücudumun güçlendiğini, daha fit olduğunu görmekteyim. Bunlardan daha önemlisi ileriki yazlarımın daha sağlıklı geçmesi için adım attığıma çok sevinçliyim. Önceden oturduğum yerden belimin ağrısından kalkamazdım.Şimdi öyle birşey yok. Yani tüm vücudum yenilenmiş hissediyorum ve inanıyorum ki bu SuperSlowla iç organlarımı dahi spor yapmakta. SupeSslowla tanıştırdığı için öncelikle eşime, eğitmenlerime ve tüm çalışma aletlerine teşekkür ederim. Yola devam…

SONER YILDIRIM

Ben 16 yıl önce spor salonuna gidiyordum. Maalesef spor esnasında yanlış hareketlere maruz kalarak sakatlanma geçirdim ve o yıldan sonra spor salonlarının kapısından bile geçmedim. Bu süre zarfında vücudumda inanılmaz ağrılar başladı. Kas güçsüzlüğü, omurlarda daralma, bel ve boyun fıtığım vardı. Dizimdeki ve mafsallarımdaki ağrılar dayanılmazdı. Bir temizlik bezini sıkamaz hale gelmiştim. Arabada başımı yarım saat dik tutsam boynumun ağrısından duramıyordum, debriyaja bile basarken zorlanıyordum. SuperSlow Zone’da dördüncü seansımdan sonra hissettiğim değişiklikler inanılır gibi değildi… Mola vermeden 20 metre yürüyemeyen, misafir geldiğinde bir çay tepsisini bile taşıyamayan ben, şimdi kendimi öyle canlı, öyle zinde ve formda hissediyorum ki dünyaya yeniden gelmiş gibiyim ve çok canlı mutluyum, neşeliyim . 12 saatlik araba yolculuğu yaptım ve tek bir boyun ağrısı hissetmedim. Güçlenmek için bir yıl boyunca sıkı bir şekilde yüzdüğüm halde bu ağrılarımı ancak bir miktar azaltabilmişken, burada yalnızca 4-5 –seans sonrasında kaslarımın güçlenmeye başlaması ile paralel ağrılarımdan kurtulmak beni yeniden doğmuş gibi yaptı.

ŞERİFE DEMİRKAZIK

SuperSlow Zone’a başlamadan önce sol kolumu açarken göğsüme kadar vuran kasılmalar, omzumda sertlikler vardı. Sırt ağrısı ve omuz ağrısı nedeniyle ayakta duramıyordum. Boynumdan gelen ağrılar enseme ve başıma vuruyordu. Yaptığım her seans sonrasında bu ağrılar gittikçe azalmaya başladı. 3. seanstan sonra bu ağrılarım kaybolmaya başladı. Bunun dışında özellikle de karın bölgemde sıkılaşma hissediyorum

HARİKA SELÇUK

Ben Super Slow’a menüsküsümle, kas yırtıklarımla , dizimde sıvı azalması, ufak kireçlenmeler ve biraz da kilolu bir kişi olarak buraya başladım. Kas güçlendirme programına katıldım. Gelelim bana kattıklarına; kaslarım güçlendi, yürüyüşüm düzeldi, dik durmayı öğrendim. Ameliyat olmam öneriliyordu. Sanırım uzun yıllar ameliyat olmama gerek kalmadı. Ayrıca incelmeme de yardımcı oldu. Mutlaka tavsiye ederim.

Hamdiye

Ben Super Slow’u ilk duyduğumda oğlum henüz 5 aylıktı… Gecenin bir yarısı T.V de “haftada bir gün yarım saat “..duyunca “evet bu benim için icat edilmiş” dedim. Şiddetli bel ağrılarım nedeniyle günlük yaşantım kabusa dönmüştü ve doğum sonrası vermem imkansız gibi görünen 8 kilom. Ertesi güne bir randevu aldım ve o gün bugündür devam ediyorum. 1 yılı geçti. Başladıktan haftalar sonra bel ağrım tamamen geçti. Şu anda hamilelik öncesi kiloma kavuşmuş durumdayım ve giderek ağırlaşan oğlumla çok rahat oynayabiliyorum. O yaklaşık 10 kg ve onu kucağımda saatlerce taşıyabiliyorum ve özgüvenim geri geldi. Kendimi çok daha mutlu ve zinde hissediyorum. Bazen seans bitiminde tamamen yenilenmiş oluyorum. Bu ayağımıza kadar gelmiş bir nimet, kesinlikle herkese ve özellikle çocuk planlayan anne-babalara tavsiye ediyorum. Çünkü daha güçlü olmaya ihtiyacınız olacak.

ESRA ALZAFER, Fizyoterapist

Super Slow‘ un benim yaşantımda yarattığı en olumlu etki hiçbir diyet uygulamama ve gıda alımımı kısıtlamama rağmen 3 ay gibi kısa bir sürede 3 kg kilo vermem ve yine özel bir dikkat göstermeme rağmen bu kiloyu koruyabilmem oldu. 1 yıldır bu programa devam ediyorum. Uzun yıllardır ilk kez 65 kg’a inmiş durumdayım. Bu arada daha önce sıklıkla yaşadığım sırt ve bel ağrılarımda 1 yıldır tarihe karıştı. Vücudum değişti. Beni görenler ne kadar fit olmuşsun diyorlar. Haftada sadece 1 gün yarım saat ayırarak bu kazanımları elde etmem beni çok mutlu kılıyor. Teşekkürler Super Slow ve teşekkürler Dilek Hanım…

Dr.SÜHA ALZAFER

Ben Super Slow ‘a sırt ve boyun ağrılarım sebebiyle başladım. Bir de dik duramama sorunum vardı ki sormayın!.. Açıkçası kilo vermek yada fit görünmek pek umurumda değildi. Mide ve karın bölgemdeki fazlalıkları kanıksamıştım yıllardır. Birçok kez spor salonlarına gittiğim halde kurtulamamıştım bu fazlalıklardan. Bu yüzden bu sorunla ilgili bir beklentim yoktu SuperSlow ‘dan.. Neyse uzatmayayım; yaklaşık 8-9 ay oldu bu egzersizlere başlayalı ve sonuçlar mükemmel… Boyun ve sırt ağrılarımdan tamamen kurtulduğum gibi vücudumun sıkılaştığını hatta midemin ve karnımın düzleştiğini görmek beni nasıl mutlu etti anlatamam. Bir ara boyun fıtığı olduğumu bile düşünmeye başlamıştım ben. Oysa tamamen kaslarımın zayıflığıyla ilgiliymiş. Şimdi kendimi o kadar iyi hissediyorum ki… Çok mutluyum çookkk!.. Teşekkürler SUPER SLOW ,teşekkürler Dilek Hanım ve her hafta nazımı çeken eğitmen arkadaşlarım..

SERPİL BAYTAŞ

Ben burayı çok sevdim. Geç buldum çabuk kaybetmek istemiyorum. Buradaki herkes işini çok iyi biliyor. Bundan sonra ki spor hayatımı burada devam etmek istiyorum. Herkese sağlık başarı mutluluk diliyorum.

BENGÜ GÜLER

Leave a Reply

IACET SuperSlow Zone aşağıda belirtilen yayınlarda yer almıştır.
logos
-