Please Wait, Loading Content...

Dilek Emir Amerika’da

Dilek Emir Amerika’da Super Slow Certified 1 ve certified 3 sahibi kişilerin arasında olmaya hak kazandı.

İstanbul, Türkiye’deki ilk merkezimiz açıldı

Randevu ile • Sertifikalı SuperSlow® Eğitmeni Eşliğinde Bire Bir kişiye Özel Kas Güçlendirme Antrenmanı SuperSlow Zone’un ilk uluslararası merkezini İstanbul, Türkiye’de açmaktan büyük gurur duyuyoruz.

SSZ Vizyonu: SuperSlow Zone yaşam tarzı size her zaman şunları sunuyor olacak:

– insanların ruh, zihin ve beden gücünü yenilemek üzere bir araya geldiği bir yer
– gerek çalışan, gerek egzersiz yapan herkesin kendini özel hissettiği, saygı gördüğü ve bireyselliğine özen gösterilen bir yer

Her zaman için amacım insanlara sağlıklı, güçlü, zinde ve formda bir bedenin önemini kavratmaya çalışmak olmuştur. Türkiye’de insanlar kaslarının bedenlerinin motoru olduğunu bildikleri halde ve ancak egzersiz ile kendilerini zinde hissedeceklerini ve formda, sağlıklı, güçlü bir bedene sahip olabileceklerinin de farkında olmalarına rağmen, maalesef çoğu kişi bunun için zaman ayıramıyor veya egzersiz yapacak motivasyonu kendinde bulamıyor.

İnsanların sağlıklı bir bedene sahip olmalarını ve zinde bir yaşam sürmelerini amaç edinmiş bir kişi olarak, tüm bunları sağlayacak en ideal yöntemi bulmaya çalışırken, SuperSlow Zone ile çalışmam sonucunda tüm bunları mümkün kılacak yöntemin SSZ olduğundan tamamiyle emin oldum.

Yavaş ve kişiye özel egzersizi icat eden her şeyi ile orjinal olan bu yönteminin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım ve gururluyum. SuperSlow Zone en prestijli global organizasyon olan IACET [www.iacet.org] tarafından yetkilendirilmiş ve resmen onaylanmış bir yöntemdir. IACET sayesinde devamlı eğitim alan Sertifikalı SuperSlow Zone eğitmenlerimiz müşterilerimizin her zaman en yüksek standartlarda hizmet almalarını sağlamaktadır. Bu mükemmel yöntemi tüm Türkiye’de 14-99 yaş arası herkese ulaştırabileceğimden eminim. Müşterilerimizin bu egzersiz yönteminden elde edeceği kalıcı fayda sonucunda SuperSlow Zone’u bir yaşam tarzı olarak benimseyeceklerine yürekten inanıyorum. Hedefim SuperSlow Zone merkezlerinin sayısını kısa sürede Türkiye çapında artırarak insanların yaşamlarını daha sağlıklı, güçlü ve formda bedenlere kavuşmuş olarak sürdürmelerine yardımcı olmak.

• Haftada 1 veya 2 Kez 20 dakikalık Kas Çalışmasıyla Güçlenin
Türkiye’deki İnsanlar için İsteğim, SuperSlow Zone Yaşam Tarzıyla Kalıcı Sağlık, Güç ve Zindelik Kazanmaları, Harika Görünmeleri ve  Kendilerini Harika Hissetmeleridir!

Tags

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories