Please Wait, Loading Content...

Basın Açıklaması

BASIN AÇIKLAMASI

Türkiye için Uzman Geliştirici olan Dilek Emir, Ayrıcalıklı Sağlık ve Egzersiz Franchise’ı olan SuperSlow Zone’nun ilk uluslar arası sertifikasyonunu tamamlamıştır.

SuperSlow Zone’un CEO’su olan Madeline Ross, IACET tarafından yönetilen ilk iki uluslar arası Seviye I sertifikasyonunun başarılı şekilde tamamlandığını bildiriyor.

Orlando, Florida – 10 Aralık 2010 – SuperSLow Zone®, LLC olarak, ilk iki Seviye I Eğitmenlerini sertifikalandıran Türkiye’deki Uzman Geliştiricimiz Bayan Dilek Emir’i başarısından dolayı kutluyoruz. SuperSlow Zone®’un kurucusu ve CEO’su olan Madeline Ross, konuyla ilgili şunları ifade etmiştir: “Dilek ve bizim çok sıkı sertifikasyon sınavlarımızı geçen iki yeni eğitmeni Hülya Yazan ve Gülya Çipil ile gurur duyuyoruz. Dilek Emir Mart 2010’da Seviye III – Belgeli (Usta) Sertifikacı sertifikasını almıştı. Seviye I Eğitmenlerini sertifikalandırma bilgisi ve becerisine sahiptir.”

“Dilek sertifikasyon materyallerimizin tamamını Türkçeye çevirip, kendi eğitmenlerini çalıştırdı ve eğitti ve daha sonra da onların IACET standartları ile sertifikalandırılmasını sağladı (www. Iacet.org). Bu, yüksek kişisel gelişim standartlarına ve franchise mızın köşe taşı olan Seviye I Eğitmenlerine dayanan uluslar arası gelişmemizin uygulanabilirliğini kanıtlamaktadır, ” diye devam etti sözlerine.

Sayın Dilek Emir ise “İstanbul, Türkiye’deki ilk iki Seviye I sertifikasyonlarımızın başarılı bir şekilde tamamlandığı bildirmekten çok mutluyum. Hülya ve Gülay’ı sertifikasyonlarda gösterdikleri sıkı çalışmadan ötürü kutluyorum. İkisiyle de gurur duyuyorum,” dedi.

“Hepimiz, ilk uluslar arası SuperSlow Zone® sertifikasyonunun uygulanmasının heyecanını yaşadık. Hülya ve Gülay’la çalışmak ve onların SuperSlow Zone® ve IACET standartları sertifikasyonunu yürütmek benim için bir ayrıcalıktı. Sayın emir “birlikte, sıkı sertifikasyon standartlarımızın sürdürülebilir olduğunu ve SuperSlow Zone® uluslar arası çapta geliştikçe sürdürülebileceğini kanıtladık,” diye devam etti.

“Fiziksel terapistimiz Hülya Yazan’ın çalışma azmi ve olağanüstü performansı, sınavlarda %98 gibi yüksek bir puan almasını sağladı. Hülya’nın SuperSLow® materyali bilgisi ve anlayışı eşsizdir. Ipkı SuperSLow® sertifikasyon işleminden geçen ABDli Fiziksel Terapistler gibi, tıbbi bilgisini SuperSLow® protokolü ile birleştiren Hülyanın bilgisi, becerisi ve müşterilerle/hastalarla ilgilenme şekli rakipsizdir,” diye ifade etti Bayan Emir. “Hülya ile çalışmaktan ve elde ettiğimiz bu başarılardan ötürü çok mutluyuz.Kendimizi Türkiye’deki herkesin sağlıklı, formda ve zinde bir hayat yaşamasına yardımcı olmaya adadık.”

SuperSlow Zone Uluslararası Anlamda Türkiye Pazarına açılmaktadır..!. 

Kas Güçlendirme Egzersiz Yöntemi Franchise SuperSlow Zone’un CEO’su Madeline Ross, LLC, ilk uluslar arası yerlerinin hem sahibi, hem işletmecisi, hem de başkanı olan Dilek Emir’in ile Türkiye İstanbul’da açıldığını ilan etmektedir.

Orlando, Fla. – 3 Mart 2010- Uluslar arası yayılım atılımı planlarında olan SuperSlow Zone®, ilk yerini İstanbul’un Asya yakasında açıyor. “Dilek Emir ile gerçekleştirdiğimiz iki buçuk aylık zorlu bir eğitim sürecini yeni tamamladık. Bu süreç, kendisinin çok zorlu ve sıkı bir IACET tarafından onaylandırılacak ve yetkilendirecek (www.iacet.org) üç ayrı derecede SuperSlow Zone® sertifika sınavına girmesiyle sonuçlandı. Söz konusu sınavlarda Dilek Emir gerçekten çok büyük bir iş çıkardı. Mükemmel derecedeki İngilizce hakimiyeti, bu sınavlara hazırlanmak için zaman karşı gösterdiği inanılmaz performans ve azimli şekilde odaklanması kendisinin yazılı sınavdan 100 üzerinden 92 almasını sağlarken, kendisi sözlü ve uygulama sınavlarında da yine aynı başarıyı göstermiştir. Bu süreç ve sonuç Amerikalı sertifika adaylarımız için bile çok zor iken, kendisinin gösterdiği böyle bir başarı takdire şayandır.” diye ifade etti Ross.

Sayın Emir’in SuperSlow sertifika sınavları, sekiz yıllık SuperSlow uzmanı Ryan Womack tarafından gerçekleştirildi. Womack şunları ifade etti: ” Türkiye’den Dilek Emir ile Seviye 1 SuperSlow Zone® sertifika programında çalışmak ve sertifikasyon programını ve sürecini gerçekleştirmek benim için bir ayrıcalıktı. SuperSlow materyaline yönelik bilgisi ve kavrayışı rakipsizdi. Bunu daha heyecan verici hale getiren ise, tüm bu sertifikasyon sürecini, kendisi için ikinci dili olan İngilizce ile tamamlamasıydı. Ayrıca SuperSlow Zone® Carlsbad’in ortağı Thom Tombs’a Dilek Emir’in ABD Çalışma Koçu olmasından ve işyerinde Dilek Emir’e staj yapma imkanını sunmasından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Kendisi, Dilek ile birlikte gerçekten çok iyi bir iş ortaya çıkarmıştır. Müşterilerimize SuperSlow egzersizlerini yaptırırken Dilek Emir’in yaşadığı heyecan ve istek çok apaçık ortadaydı. Dilek Emir Türkiye’deki varlığı ile SuperSlow Zone® un küresel pazardaki etkisine ve hüküm sürmesine çok şey katacaktır ve şunu biliyorum ki; müşterilerinin sağlıklı ve formda olmalarında yardımcı olmasına paralel olarak Dilek Emir’in kuvvetle ve sürekli olarak büyüdüğünü göreceğiz.”

Dilek Emir ise şunları ifade etti;”Ülkenize uluslararası bir franchise kavramını getirdiğinizde, franchise kavramının, sistemlerinin, eğitiminin, sertifika programının, işlemlerinin ve sürecinin ve sürekli devam eden tutarlı bir desteğin mükemmel olmasına yönelik her adımın eksiksiz sağlandığını garantiye almak zorundasınız. SuperSlow Zone® bu standartlara tamamen uymaktadır. SuperSlow Zone® takımımdan ayrıcalıklı bir şekilde eş zamanlı destek almaya devam ediyorum. Böyle bir yöntemi asıl icat eden, orijinal, özgün, saygın, resmi mercilerce tanınmış ve yetkilendirilmiş düşük şiddet dayalı, yüksek yoğunluklu ve son derece yavaş yapılan kişisel egzersiz yönetiminin bir parçası olmaktan çok gurur duyuyorum.”

The SuperSlow Zone® haftada iki kez 20 dakikalık sürelerle uzman gözetiminde gerçekleştirilen, kanıtlanmış başarısıyla ve sonuçlarıyla , en güvenli, en verimli ve en etkili vücut kas gücü egzersiz yöntemi protokolü olup, müşteri kitlesi en az sürede , en yüksek sonuçlar sağlayan profesyonel bir sağlık ve egzersiz hizmeti arayan tüm yaş gruplarındaki bay ve bayanlardır.

SuperSLow hakkında çok daha fazla bilgi elde etmek için http://www.SuperSlowZone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SuperSLow Zone hakkında, LLC:
İnsanların en az sürede en ideal güce ve sağlığa ulaşmasına yardımcı olan SuperSlow kişisel vücut gücü (programı) 27inci yılını kutlamaktadır. SuperSlow, özgün, akrediteli, yüksek yoğunluklu, düşük kuvvetli güçlendirme egzersizi protokolüdür. Bu, 1982 yılında Florida Üniversitesi’nin Tıp Fakültesindeki 3.2 milyon dolarlık bir osteoporoz çalışmasında oluşturuldu ve geliştirildi.

SuperSlow Zone®, dünya çapında bütün yaş gruplarından yoğun iş hayatına sahip insanlara SuperSlow® vücut gücü sağlayan özgün bir sağlık ve egzersiz acenteliğidir. SSZ, perakende merkezinde ve tıbbi çalışmalarda yer almaktadır. Şu anda şirket wellness(sağlık) programları ile şirketlerde gelişme kaydetmektedirler.

Müşteriler/hastalar, uygun biçimde serinletilmiş ve havalandırılmış eğlenceli bir klinik egzersiz ortamında haftalık iki kez 20 dakikalık bir çalışma ile güçlü, sağlıklı ve etkileyici vücutlara sahip olmaktadırlar. SSZ, Sertifikalı SuperSlow Eğitmeninin müşteriye yönelik sonuç elde edilmesine ve bu sonucundevam ettirilmesine odaklandığını garanti etmektedir. mevcut diğer seçenekler ideal ağırlık ve sağlık hedeflerine yönelik sağlıklı beslenme koçluğudur.http://www.superslowzone.com

SuperSLow Zone, prestijli IACET (http://www.iacet.org) tarafından akredite edilmektedir. IACET ayrıca Amerikan Fiziksel Terapi Kuruluşunu, Ulusal Sağlık Kuruluşunu, Hastalık Kontrolü Merkezlerini ve Duke Üniversitesi Tıbbi Merkezini, Federaş Mevduat Sigortası Şirketi(FDIC) Tüzel Üniversitesini, GE Sağlık Hizmetini ve diğer pek çoğunu akredite etmektedir. SSZ, müşterileri için en yüksek standartlarda hizmet ve ilgi sağlamak için bu akreditasyonu gerçekleştirmiş ve korumuştur.

İletişim:
Lindsay Dicks
Celebrity Branding Agency®
407.215.7564
lindsay@CelebrityBrandingAgency.com

Tags

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories